Kurzy floristiky

Co Vám nabízíme?

Firma Santina flowers ve spolupráci s dekorační firmou Dekflor pro Vás připravily sérii kurzů určených jak pro floristy tak pro kreativce, kteří milují vlastní tvorbu. Během Vašeho kurzu budete sami pracovat na svých dekoracích (aranžmánech) a ty si nakonec také odnesete s sebou domů.
Floristika není jen řemeslem, ale také formou umění. V našich kurzech klademe důraz jak na technické dovednosti, tak na estetickou stránku. Stejně jako malířství a architektura i floristika potřebuje znalosti a cit pro proporce a barvy.
Našim cílem není jenom předat uchazečům znalosti z floristiky, ale také je povzbudit ke kreativitě a připravit je k profesionálnímu vedení své práce.
Naše kurzy rozdělujeme do dvou kategorií:

  • floristé- obchodníci s květinami
  • kreativci – pro vlastní tvorbu, hobby

Kurzy floristiky se budou pořádat v areálu firem Santina flowers & Dekflor na adrese: Hamerská 137/44 Olomouc – Holice.

Nabídka aktuálních kurzů floristiky

Název kurzu: Testovací 2
Datum: 16.6.2017
Čas: 18:00 až 20:00
Zaměření: Kytičky
Lektor: Dr. Einstein
Cena: 15 000 Kč s DPH
Počet účastníků: 1000 -10000 skupin
S sebou si vezměte: Hrábě, lopatu, pytel

Zkouška odkazu a taky tučného textu

Název kurzu: Testovací
Datum: 14.3.2017
Čas: 15
Zaměření: IT
Lektor: Tibor Racko
Cena: 9999 Kč
Počet účastníků: 10
S sebou si vezměte: Počítač

Enkaustika je starověká malířská technika malování horkým voskem vhodná pro každého. K enkaustickému malování nejsou nutné umělecké znalosti a dovednosti. V krátké době lze si tuto techniku osvojit. Malování pestrými barevnými vosky přináší spousty překvapení a nevšedních zážitků. Tuto techniku lze provádět i s postiženými dětmi. Během tří hodin se naučíte pracovat s enkaustickou žehličkou a perem. Pracovat budeme s originálními vosky a malovat budeme na originální enkaustické papíry velikosti A6, A5. Veškeré namalované obrázky si odnesete s sebou domů. REZERVACE Na tento workshop se můžete registrovat prostřednictvím emailu: studio.relaxace@gmail.com, Ohledně informací kontaktujte paní Povalovou. p. Jana Povalová mobil: 602 600 937 www.studiorelaxace.com Na základě registrace Vám vystavíme zálohovou fakturu ve výši 50% celkové částky. Druhá část platby je placena hotově v den workshopu. Registraci lze stornovat (částku vracíme v plném rozsahu) do 30. září 2016. Po tomto termínu je záloha nevratná. Registrovaný může za sebe vyslat náhradníka.