Benefity

Co Vám nabízíme?

Máte spolehlivé a pracovité zaměstnance? Došly Vám nápady a hledáte vhodný způsob jak je odměnit? Propojte relaxaci s kreativitou a odměňte zaměstnance naším kurzem floristiky. Nabízíme Vám jedinečné, originální a stále oblíbenější využití firemníchbenefitů v areálu firmy Dekflor a Santina, Olomouc.
Pod vedením zkušeného floristy se Vaši zaměstnanci naučí pracovat nejen s živými květinami, ale také interierovými. Vyzkouší si práci s dekoracemia finální výsledek si odvezou domů, kde jim bude dělat radost a připomínat tentoúžasný den.

Díky našim bohatým zkušenostem se setkáváme s pozitivním ohlasem, jak zestrany účastníků kurzu, tak samotných zaměstnavatelů. Nebojte se nás proto oslovit a na cokoliv zeptat. Jsme flexibilní tým, který jepřipraven vyhovět Vašim požadavkům. Dle domluvy Vám zařídíme, dvoudenní či jednodenní kurz. A zajistímeubytování v krásném, historickém městě Olomouc.
A nemyslete si. Tento způsob odměny není jenom pro ženy!

Postup čerpání benefitu

  • – Navštivte uvedené zařízení dodavatele.
  • – Vyberte si z dostupné nabídky služby nebo zboží, které uhradíte Vaší kartou.

V případě, že by disponibilní zůstatek Vašeho bodového účtu nepokryl cenu vybrané služby nebo zboží, lze rozdíl doplatit na místě v hotovosti./ Po předložení Vaší osobní identifikační karty BENEFITY ověří prodejce Vaši totožnost a oprávnění čerpat body na základě autorizace karty.

*_Důležité upozornění:_* *Ještě před případnou návštěvou dodavatele si ověřte, že máte s sebou Vaši kartu Benefity a znáte Vám přidělený PIN. K úspěšné úhradě je nezbytné mít dostatečný počet bodů na Vašem kontě, a to i s ohledem na možné nastavení přepočtového koeficientu!*

Kontaktovat santinu