Vítejte,

na stránkách Santina flowers. Santina flowers je společností, která vznikla v červnu 2015 a je značkou kvality. Naším cílem je dodávat Vám čerstvé a kvalitní květiny a květinové dekorace do Vašich bytů a firemních prostor se zárukou originality a jedinečnosti. Zakládáme si na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi.
Květiny nás provází celým životem a jejich přítomnost v místnostech má pozitivní vliv na naši náladu. Co tedy v době, kdy je samozřejmostí mít svého rodinného lékaře, opraváře, kadeřníka, mít i svého floristu, který Vás zná a splní vždy všechny Vaše představy?

Nabízíme Vám,

jedinečné a originální služby společnosti Santina fllowers. Naše nabídka je široká a fantazie bezedná. Nejčasteji po nás zákazníci vyžadují tyto služby:

Kurzy a benefity

Firma Santina flowers ve spolupráci s dekorační firmou Dekflor pro Vás připravily sérii kurzů určených jak pro floristy tak pro kreativce, kteří milují vlastní tvorbu. Připojte se k nám a navštivte některý z našich kurzů!

Pokud by jste kurz floristiky rádi věnovali svým zaměstnancům jako poděkování, formou benefitů, není problém. Pod vedením zkušeného floristy se Vaši zaměstnanci naučí pracovat nejen s živými květinami, ale také interierovými. Vyzkouší si práci s dekoracemi a finální výsledek si odvezou domů, kde jim bude dělat radost a připomínat tento úžasný den.

Seznam kurzů Nabídka benefitů

Co se u nás děje?

Navštěvujte pravidelně naše webové stránky a dozvíte se jako první o všech našich novinkách, akcích, kurzech
a spoustě jiných květinových aktivitách.Svatební výzdoba Pavlíny a Jirky
Mlýn U vodníka Slámy, Háj ve Slezku

„Zůstala jsem stát s otevřenou pusou.
Byla to nádhera!“

I believe all my enemies can fly, that's why I throw them in the air. Sure I sucked in the previous X men movie, but hey I didn't produce that. If an ugly fuck like me can get his girl to still him, you can also find love...

Naši partneři